Fresh Market 2017

Spotkanie dostawców i kupców owoców i warzyw
Dni do wydarzenia: 213
21 września 2017
21 września 2017 Mazurkas Conference Centre , Ożarów Mazowiecki
  • 160 firm z 15 krajów
  • spotkania biznesowe
  • zespół ekspertów
  • sieci handlowe
21 września 2017 21 września 2017 Mazurkas Conference Centre , Ożarów Mazowiecki

arrow_wdowiedz się więcej

Handlujesz warzywami i owocami? Nie możesz przegapić Konferencji Fresh Market 2016 2016-06-09

Pozyskiwanie odbiorców owoców i warzyw zwykle jest dość drogie i czasochłonne. Przekonał się o tym każdy producent, który był zmuszony do częstych wyjazdów w delegacje, z których nie wszystkie skończyły się podpisaniem wiążących umów. Dobrym pomysłem na usprawnienie tego procesu jest udział w konferencjach branżowych, takich jak choćby Fresh Market.

 

Dlaczego udział w konferencjach z branży warzyw i owoców się opłaca?

 

Konferencje producentów oraz kupców owoców i warzyw gromadzą setki osób z branży. Dzięki temu, poświęcając zaledwie jeden dzień, jesteś w stanie odbyć wiele spotkań z potencjalnymi kontrahentami i zapoczątkować z nimi współpracę. Kupców jest wielu, przez co masz ogromną szansę na znalezienie zbytu dla swoich towarów. To się naprawdę opłaca, ponieważ oszczędzasz na kosztach paliwa, noclegu i czasie, który musiałbyś poświęcić na liczne wyjazdy.

 

Jak znaleźć odpowiednią konferencję?

 

Jednym z najważniejszych wydarzeń w roku w branży owoców i warzyw jest Fresh Market. To konferencja, która pozwala producentom znaleźć kupców na swoje towary, a także pozyskać nowe kontakty biznesowe i zdobyć większą orientację na rynku. Konferencja odbędzie się 23 września w hotelu MCC Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim.

Partnerzy
Live Chat