Dni: 124

Jakie są zalety spotkań online? 2020-03-30

Spotkania online to wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy poszukują efektywnych sposób prezentacji oferty dla sieci handlowych i importerów z Polski i za zagranicy. Dla kupców jest to rozwiązanie, które ułatwia znajdywanie odpowiadających na ich potrzeby kupców. Wszystko bez konieczności wychodzenia z domu lub pracy można zaprezentować swoją ofertę i nawiązać cenne kontakty biznesowe.  

Dlaczego więc warto wziąć udział w spotkaniach online Fresh Market?

Po pierwsze – oszczędność. Uczestnicy mają szanse spotkać się z wybraną siecią handlową lub importerem, z Polski i zagranicy, bez konieczności podróżowania i ponoszenia dodatkowych kosztów. Wystarczy tylko działająca przeglądarka z mikrofonem i kamerą lub telefon.

Jest to bardzo szybki sposób na dotarcie do wybranego kupca i prezentację oferty w atrakcyjnej formie. Uczestnicy otrzymują dostęp do dedykowanej aplikacji, w której mogą wysyłać oferty i umawiać się na spotkania online.

Spotkania odbywają się do końca roku, w dwóch turach – od kwietnia do czerwca oraz od września do listopada. W wyjątkowych sytuacjach spotkania mogą się odbyć w miesiącach letnich.

Życzymy wszystkiego dobrego,

Zespół Fresh Market B2B Meetings

Partnerzy
Poland Fruit